Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zebranie Rady Sołeckiej i Sołtysa w sprawie działalności Forum
25-11-2009, 11:24
RE: Zebranie Rady Sołeckiej i Sołtysa w sprawie działalności Forum
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

NASA nie do końca była możliwość przedstawienia naszych problemów i pomysłów, głównie z braku czasu. Najważniejsze jednak na tym spotkaniu udało się omówić, mowa o forum dyskusyjnym i jego przyszłości - jest moim zdaniem wielki plus tego spotkania. Dlaczego myślę tak a nie inaczej ?! Ano dlatego, że przynajmniej nasze władze zostały poinformowane o naszym forum - teraz może w wolnej chwili od czasu do czasu ktoś z Rady czy też może Pan Sołtys tutaj zajrzy a nóż się wypowie. Ponadto udało się dojść do porozumienia w sprawie niektórych wypowiedzi naszych forumowiczów, które bezpośrednio lub pośrednio mogły być odbierane jako rażące lub oczerniające.

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2009, 15:54

Hmmm to jakie sa te razace lub oczerniajace ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-11-2009, 16:18

Właśnie że nie głównie z braku czasu ale przeprowadzenia spotkania praktycznie w celu pokazaniu że źle pisaliśmy.Nie był wymieniony żaden pozytyw tego forum chociaż na pewno jest ich wiele. Poza bractwem rycerskim nawet nie zapytano czy mamy jakieś pomysły.Ale może to w przyszłości. W każdym z tematów ziarnko prawdy było a rozmowy toczyły się w większości w kierunku jak najlepszego rozwiązania tematów (np. nad najlepsza lokalizacja placu zabaw a nie na krytykowaniu ze nic w tym kierunku nie jest robione).Zastanawia mnie czy kiedykolwiek autor strony (która jest naprawdę dobra i zawiera wiele informacji) usłyszał jakieś słowa podziękowania za promowanie wsi. Myślę że raczej nie, ale on nie w takim celu to robi.
W każdym razie jako użytkownik tego forum przepraszam za dopuszczenie postów oczerniających kogokolwiek.
25-11-2009, 16:57

Naważniejsze, że władze wiedzą o naszym istnieniu, mam nadzieję, że będą odwiedzać forum.
25-11-2009, 19:53

Nie ma za co przepraszac tylko napisac jasno czarno na bialym i mysle ze reszta sie dostosuje do tego Wink
25-11-2009, 23:19

(25-11-2009 16:18)NASA napisał(a):  Zastanawia mnie czy kiedykolwiek autor strony (która jest naprawdę dobra i zawiera wiele informacji) usłyszał jakieś słowa podziękowania za promowanie wsi. Myślę że raczej nie, ale on nie w takim celu to robi.

Zdziwię Cię NASA podziękowania były, pochwały również ale wszystko od ludzi z zewnątrz: znajomi z USA, dzięki stronie wiedzą co się u nas w Palowicach dzieje, wielokrotnie stronę chwalili nasi sąsiedzi czyli Niemcy o Anglii nie wspomnę - tak więc jest dla kogo prowadzić tę stronę.

// wybaczcie za offtopic

[Obrazek: kazdy-moze-krytykowac.jpg]
26-11-2009, 00:14

Jak mi to dzisiaj kolega z pracy powiedział że Rada Sołecka owszem działa ale oni działają tylko tyle ile muszą czyli dostają środki z budżetu państwa czy kto im tam daje kase i to muszą zagospodarować wiec mamy remontowane drogi jakieś słupy ogłoszeniowe stoją i pewno jeszcze wiele innych rzeczy które w jakimś stopniu większym czy mniejszym są pozytywne i przyczyniają sie do rozwoju naszej miejscowości. Chwała im za tą prace. Ale nie występuje tutaj coś takiego jak "własna inicjatywa" czyli zróbmy coś więcej bo może to też być pożyteczne i przyciągnąć ludzi do naszej Wsi.

Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie. Bo po spotkaniu to widzę że mamy paru obserwatorów na forum, którzy mogli by się też wypowiedzieć TUTAJ.

Więc może dojść do tego że wprowadzimy do regulaminu pewną poprawkę że jak ktoś się nie będzie wypowiadał i czynnie uczestniczył w dyskusjach to nie będzie tu miał wstępu!
26-11-2009, 22:09

(26-11-2009 00:14)Miglandz napisał(a):  Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie. Bo po spotkaniu to widzę że mamy paru obserwatorów na forum, którzy mogli by się też wypowiedzieć TUTAJ.

Więc może dojść do tego że wprowadzimy do regulaminu pewną poprawkę że jak ktoś się nie będzie wypowiadał i czynnie uczestniczył w dyskusjach to nie będzie tu miał wstępu!

No i częściowo to jest dobry sposób, forum jest naprawdę ogólnodostępne i każdy może wejść potrzeba powiedzmy 5 minut żeby odpowiedzieć na kilka tematów. Tyle czasu to naprawdę każdy znajdzie a widzę że niektórzy bardzo dużo obserwują ale napisać to już nie mają co. Jeśli to się nie zmieni to chyba pomysł z czynnym uczestnictwem w forum będzie bardzo potrzebny. a wymaga ono bardzo niewiele czasu.
27-11-2009, 12:07

No jak wyliczyłem to ja poświęcam dziennie około 4,75 min
natomiast są tu tacy co niby mówią że nie mają czasu a siedzą więcej na forum niż ja i maja np. tylko 2 posty Big Grin
Także coś w tym kierunku by można zrobić chociaż, OSTROŻNIE !!
12-12-2009, 05:19

Z tymi obserwatorami i ich ograniczeniem to bym się wstrzymał bo jak ktoś zauważył to podobno czytaja to forum ludzie z zagranicy. Ich tez ograniczycie? Przeciez oni tylko wpadają na to forum poczytać o tym co się dzieje na wsi i raczej nie bedą komentować jak nie sa w temacie. No i druga sprawa nie każdy ma chęć wypowiadać sie na każdy temat a przecież na forum nie chodzi o to żeby pisać o bezsensownych głupotach tylko w celu utrzymania konta.

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości