Reklama: Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet
Bramy przemysłowe firmy Mirola są dobrym uzupełnieniem rozwiązań technicznych przy budowie hal i obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, remizy strażackie, szpitale, warsztaty samochodowe itp.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zebranie Rady Sołeckiej i Sołtysa w sprawie działalności Forum
13-12-2009, 14:34
RE: Zebranie Rady Sołeckiej i Sołtysa w sprawie działalności Forum
Producent bram przemysłowych, garażowych i rolet

Hetman mosz racje, zgadzom sie w 100%. Blokowanie obserwatorow nie jest dobrym pomyslem. Moim zdaniem jesli ktos chce obserwowac, nawet jesli godo ze nimo na to czasu, to niech to robi, jaki kolwiek powod by miol. Tu nimomy nic do ukrycia, a banowanie takich uzytkownikow moglo by byc, no wiecie, trocha zle odebrane.
A co do "wlasnej iniciatywy" Rady Stoleckiej to czuja ze musza sprostowac wypowiedz Miglandza,
jak i som Pan Soltys tak i czlonek Rady zobowiazali sie i sami od siebie zaoferowali pomoc i wsparcie (ktore otrzymuja) co do mojego bractwa. I musza tu dopowiedziec ze nie prosilech o to, to byla ich inicjatywa, za co dziekuja Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2009, 14:56

No po paru rozmowach z Panem Sołtysem również muszę sprostować moją wypowiedz Pan Sołtys jak i sama Rada dużo robią tylko że mało kto wie co robią i że oni się w to angażują albo że jest to z ich inicjatywy.
Myślę że od przyszłego roku będziemy bardziej doinformowani Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-12-2009, 07:57

Może tak i będzie, ale może trzeba spróbować się dowiadywać na bieżąco, a nie czekać, czekać i...pisać niesprawdzone niusiki, bo ani P.Sołtys, ani Rada nie robią nic na pokaz, a tylko ku poprawie życia mieszkańców naszej miejscowości !!
16-12-2009, 13:38

moze by tak na naszym forum utworzyc jakas zakladke w ktorej mozna by wpisywac na bierzaco co faktycznie w danej chwili robi nasza rada i jakie sa tego wyniki i nie chodzi mi o zadne laurki niech tu beda i dobre i zle wiesci wazne zeby wiedziec ze cos sie dzieje

Ostatni bastion modelarstwa kolejowego w skali TT

16-12-2009, 14:05

Jestem za, co w danym momencie się robi jakie plany na najbliższe miesiące (moze 2/3) Cool
16-12-2009, 14:54

To może bardziej bedzie to pasować na stronie głownej serwisu palowice.net bo narazie jak mi sie wydaje forum jest mniej znane od stronyWink
16-12-2009, 22:07

Ale teraz kto by sie tym zajmowol, do tychczas niebylo komu isc do P.Soltysa a on som jak wiadomo nimo czasu...
17-12-2009, 12:50

dużo tu sie pisze o wszelakich inicjatywach, działaniu, ale może nie jest to dobry przykład ale jak przyjeżdżo ( pewnie po raz ostatni ) ambulans do poboru krwi to przychodzi 1 osoba (do 11:40 ), śmiech na sali...
17-12-2009, 13:22

Przykład może i dobry ale to nie w tym temacie. Temat jest o zebraniu w sprawie działalności forum. Ja się przyznam krwi nie oddaje ale myślałem że nasza grupa krwiodawców ma więcej członków. A wracając do tematu. Forum będzie działało i dalej będziemy pisali co nas boli i nam się nie podoba, a także będziemy się starali coś sami zdziałać. W najbliższych dniach zobaczycie następne nasze działania które już wprowadziliśmy w życie, ale co to jest... to już niespodzianka. Także forum działa i będzie działało. Pozdrawiam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości